درباره ما

EMT یک شرکت دانش بنیان برای توسعه راه حل های نوآورانه در پشتیبانی از حرکت به سمت کاربرد انرژی های سبز است.
مزیت رقابتی اصلی ما در رهیافتی مقرون به صرفه ، متمرکز و قابل اطمینان از کاربرد تکنولوژی محرکه های موتورهای مغناطیس دائم در صنایع وسیعی نظیر : HVAC ، mCHP ، لوازم خانگی و وسایل نقلیه الکتریکی، نهفته است.
تاریخچه
در سال ۱۳۹۲به منظور R&D و تولید صنعتی محصولات حوزه الکترونیک قدرت(درایوهای صنعتی و موتورهای مغناطیس دائم) با فناوری های پیشرفته ، تاسیس شد. در این راستا تیمی متخصص از فارغ التحصیلان بهترین دانشگاه های دنیا در زمینه الکترونیک قدرت شکل گرفت که با تلاش و پشتکار فراوان موفق به طراحی و ساخت محصولاتی با تکنولوژی روز دنیا گردید.
کیفیت و نوآوری این محصولات زمینه ساز همکاری با شرکت SamadPower انگلستان و صادرات به کشورهای اروپایی گردید.
فرآیند طراحی و صنعتی سازی محصولات ، منجر به دو ابداع جهانی در سطح US patent گردیده است که خود افتخار بزرگی برای این مجموعه و صنعت الکترونیک کشور می باشد.همچنین با بومی سازی تکنولوژی های نوین دنیا ، محصولات EMT به صورت OEM به کشورهای اروپایی صادر می گردد که خود گواهی بر کیفیت و قابلیت اطمینان محصولات این شرکت است.
با توجه به تولید و صادرات محصولات این شرکت به کشور انگلستان در ادامه همکاری و گسترش فروش در اروپا، شرکت EMT در سال ۲۰۱۶ اقدام به تاسیس شعبه جدید خود تحت نام PDT و راه اندازی کارخانه تولید mCHP با پشتوانه شرکت SamadPower،کرده است.
تولیدات این شرکت ، موفق به کسب نشان CE و استاندارد های مختلف IEC با همکاری آزمایشگاه BSI انگلستان، شده است.
همچنین در راستای کاهش مصرف انرژی صنایع تهویه مطبوع(HVAC) ، تکنولوژی موتورهای PMSM Direct Drive بومی سازی و به تولید رسیده است. با بهره گیری از این مجموعه ، ضمن فراهم اوردن آسایش و راحتی مشتری مطابق با به روزترین نیازهای بازار ، با کاهش حداقل ۵۰ درصدی مصرف انرژی ، ضمینه ساز جهشی در صنعت تهویه مطبوع کشور شده است.
چشم انداز
هدف ما فراهم آوردن محصولاتی مقرون به صرفه ، با کیفیت ، پربازده و دوستدار محیط زیست است که بازارهای هدف را با کاهش چشمگیر مصرف انرژی و تغییر تجربه مشتری نسبت به فناوری های قدیمی ، متحول می سازد.رویای ما ارائه یک پیشنهاد مشترک برای بهبود معنادار محیط زیست و کیفیت زندکی مردم است. چشم انداز ما تبدیل شدن به یک تجربه موفق صنعت انرژی برای خدمت رسانی به مردم در مقیاس بزرگ جهانی است.