ترموستات دیجیتال

ترموستات دیجیتال اکسپونو یکی از تجهیزات هوشمند بازار کنترل دما و تهویه مطبوع است که توسط مهندسین ایرانی با استفاده از متریال اروپایی و  با کیفیت و طراحی بی نظیر تولید شده است. این ترموستات توانایی کنترل انواع تجهیزات گرمایشی و سرمایشی از قبیل فن کویل ، داکت اسپلیت، سیستم گرمایش از کف، انواع هیتر ها و پکیج ها را دارد.

این دستگاه قابلیت اتصال به منبع ولتاژ ۲۲۰ ولتی برق شهر و همین طور منبع ۲۴ ولتی را دارد.

پنل لمسی ترموستات دیجیتال اکسپونو

رابط کاربری این ترموستات یک پنل لمسی است که کاربران با استفاده از آن و همینطور ریموت کنترلری که با این پنل لمسی کوپل می شود به سادگی می تواند تجهیزات تهویه مطبوع ساختمان را کنترل کند و با فراهم کردن دمای مطبوع ساکنان به صورت هوشمند، آسایش و رفاه ساکنین ساختمان را افزایش می دهد.

گذشته از این امکانات، طراحی شیک و جذاب این پنل فضایی لوکس در اتاق ایجاد می کند که از منظر طراحی دکوراسیون داخلی هم یک گزینه فوق العاده به حساب می آید.

ترموستات دیجیتال فن کوئل

این موضوع علاوه بر ایجاد حسی دلنشین برای شما، ارزش افزوده ساختمانتان را هم افزایش می دهد و به این ترتیب علاوه بر کاهش هزینه های ناشی از مصرف بیش از حد انرژی و تعمیر و تعویض تجهیزات، هنگام فروش خانه هم می توانید با این ارزشهای افزوده منزل خود را با قیمت بالاتری به فروش برسانید.

کنترل از راه دور

همانطور که پیشتر هم ذکر کردیم این ترموستات از طریق ریموت کنترلر و از راه دور هم قابلیت کنترل را دارد. به این ترتیب که ریموت با پنل همگام سازی می شود و سپس دمای محیط، دور فن کولر و مود کاری ترموستات دیجیتال از این طریق قابل کنترل است.

ترموستات دیجیتال داکت اسپلیت

آموزشهای لازم برای فعال سازی ریموت کنترلر این دستگاه در بخش آموزشهای مربوطه آورده شده است.

قابلیت نصب روکار ترموستات دیجیتال

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای نصب یک ترموستات دیجیتالی پیش بیاید، نصب آن در ساختمان هایی است که بدون در نظر گرفتن جایگاهی برای نصب از پیش ساخته شده اند. در چنین شرایطی اگر ترموستات دیجیتال نیاز به نصب توکار داشته باشد، دیوار باید کنده شود و پس از نصب هم برای برطرف کردن ظاهر ناهنجار ایجاد شده، دوباره باید دیوار اطراف پنل را بازسازی کرد که مستلزم هزینه و زمان بیشتری است.

ترموستات دیجیتال اکسپونو قابلیت نصب روکار را دارد و به این ترتیب نصب آن بسیار آسان و بدون نیاز به تخریب میسر است.